hero image

Pobierz darmowy poradnik:

“BlackWeek Allegro 2023 Najlepsze triki na kampanie reklamowe i promocje”

Ebooki

Dlaczego warto przeczytać darmowy e-book dla sprzedawców Allegro?

Dzięki tym 23 poradom od Pirk Spark w pełni wykorzystasz szansę, jaką daje Black Week Allegro 2023!

Mamy za sobą niejeden Black Week na Allegro. Obsługa sklepów naszych Klientów w tym szczególnym okresie pozwoliła nam wypracować unikalne strategie, które działają. Teraz chcemy się nimi z Tobą podzielić! W naszym krótkim poradniku znajdziesz wiele wskazówek, dzięki którym zwiększysz swoją sprzedaż podczas Black Week, a także dowiesz się:

 

  • Dlaczego warto oferować możliwie wiele rodzajów jednego produktu?
  • Jakie produkty najlepiej współgrają z opcją pakowanie na prezent podczas Black Week na Allegro?
  • W jaki sposób zwiększyć atrakcyjność zestawów Allegro, aby klienci chętniej je kupowali? 
  • Dlaczego należy przygotować swoje kampanie Allegro Ads z wyprzedzeniem?
  • Co dodawać do zamówień jako gratis podczas Black Week 2023?
  • Czym różni się program kuponowy od monetowego i dlaczego dobrze zdecydować się na przynajmniej jeden z nich w czasie Black Week na Allegro?

 

Zastosuj się do naszych wskazówek i wykorzystaj szansę na zwiększenie swojej sprzedaży Allegro podczas Black Week 2023! Nie wahaj się! To, co zrobisz w najgorętszym okresie sprzedażowym w roku, będzie profitować nie tylko w listopadzie.

Nadal nie pobierasz e-booka od ekspertów z Pirk Spark?

Poradnik “Black Week Allegro 2023 Najlepsze triki na kampanie reklamowe i promocje” pomoże Ci skapitalizować wzrost popytu podczas Black Friday!

Black Week to święto sprzedaży, które wiąże się ze zwiększonym ruchem w całym internecie. Jako specjaliści od obsługi sklepów na Allegro stworzyliśmy poradnik, który pomoże Ci wykorzystać tę wyjątkową okazję w służbie własnych celów biznesowych. 

 

Bez względu na to, czy definiujesz sukces jako wypracowanie określonego udziału procentowego w danej kategorii, systematyczne zwiększanie rentowności czy też budowanie coraz większego przychodu, z pewnością znajdziesz w nim porady, które przybliżą Cię do spełnienia wskaźników swojego planu rozwojowego.

 

Wszystkie zaprezentowane tu wskazówki zostały przez nas empirycznie sprawdzone. Mamy więc pewność, że odpowiednio stosowane przekładają się na realne efekty. W Pirk Spark na co dzień zajmujemy się wspieraniem sprzedawców Allegro w realizowaniu celów – zwłaszcza w zwiększaniu udziałów w kategorii oraz budowaniu pozycji wśród konkurencji. Co więcej, dzięki temu e-bookowi możesz samodzielnie sprawdzić skuteczność naszych metod!

 

Aby to zrobić, na bieżąco (zarówno podczas Black Week, jak i co najmniej miesiąc po nim) monitoruj takie parametry jak: 

 

  • k/p (każdego dnia),
  • trafność ofert (każdego dnia oraz co tydzień),
  • przychód (co tydzień).

 

Początkowe rezultaty raczej nie będą zachwycać. Dzieje się tak, ponieważ Black Week bardziej niż peak sprzedażowy przypomina długofalową inwestycję. Tym samym, działania podjęte przez Ciebie w tym okresie mogą chwilowo wskazywać na niską rentowność. Taka sytuacja nie powinna jednak trwać zbyt długo. Środki poświęcone na Black Week zwykle zwracają się do końca roku. A to wciąż nie wszystko! Efekt kuli śnieżnej da się podtrzymać, jeśli tylko mądrze zadbasz o swoje konto.

Przygotuj swoje oferty na Allegro Black Week 2023 najlepiej jak się da!

box

Chcesz być na bieżąco z newsami ?

Skorzystaj z naszego newslettera!
Dzięki niemu nie ominie Cię żadna informacja, która mogłaby usprawnić funkcjonowanie Twojego sklepu.