Autoresponder
wiadomości Allegro

Nie zawsze jesteś dostępny przy komputerze, żeby szybko odpowiedzieć potencjalnym klientom na pytania o produkty? Darmowy autoresponder wiadomości Allegro AlleSpark stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. W łatwy sposób ustawisz w nim automatyczne Allegro wiadomości, dbając zarówno o profesjonalną obsługę klienta, jak i punkty oceny jakości sprzedaży, na które wpływ ma szybkość udzielania odpowiedzi.

 

Wystarczy, że zalogujesz się do interfejsu, zautoryzujesz jednym przyciskiem połączenie ze swoim kontem Allegro i ustawisz komunikat. Tylko tak mało wysiłku kosztuje uruchomienie autorespondera.

hero image
hero image

USTAW ALLEGRO AUTORESPONDER WIADOMOŚCI

Zautomatyzuj swoje Allegro wiadomości, aby poprawić kontakt z klientem

Autoresponder wiadomości AlleSpark to narzędzie, które automatycznie odpisuje na pytania, które kupujący zadają przez Centrum Wiadomości Allegro oraz formularz Pytanie o przedmiot. Pozwala zatem dać znać potencjalnym nabywcom, że przyjąłeś wiadomość i niebawem wrócisz z konkretną odpowiedzią. Ma to dla nich znaczenie! Dzięki automatycznym Allegro wiadomościom wiedzą, że muszą chwilę poczekać, ale o nich pamiętasz.

 

Autoresponder wiadomości Allegro jako narzędzie dbania o dobrą jakość sprzedaży

Korzystanie z autorespondera wiadomości ma bezpośredni wpływ na punkty oceny jakości sprzedaży, które Allegro przyznaje sprzedającym, sprawdzając terminowość i szybkość obsługi klienta. Automatyczna wiadomość może zostać wysłana po minucie, trzech, pięciu czy pół godziny – To ty ustawiasz dowolnie czas.

KORZYŚCI Z AUTOMATYCZNYCH ALLEGRO WIADOMOŚCI

Co zyskasz, wybierając autoresponder wiadomości Allegro od AlleSpark?

icon

OSZCZĘDNOŚĆ DLA PORTFELA

Nasz autoresponder wiadomości jest za darmo. Nie musisz wprowadzać danych karty płatniczej. Nie musisz obawiać się wyłączenia części funkcji.

icon

ENERGIA I CZAS

Jeśli prowadzisz duży sklep na Allegro, codzienne pisanie wiadomości może być dość kłopotliwe. Autoresponder wiadomości Allegro odciąży Cię z części obowiązków!

icon

POPRAWA JAKOŚCI SPRZEDAŻY

Odpowiadanie na Allegro wiadomości w wyznaczonym czasie to czynnik, który może mieć decydujący wpływ na zwiększenie jakości Twojej sprzedaży.

icon

WYŻSZA TRAFNOŚĆ OFERT

Wysoka jakość sprzedaży ma przełożenie na wzrost trafności ofert. Ustawienie autorespondera wiadomości Allegro pomoże zatem w pozycjonowaniu.

TWOJE CENTRUM WIADOMOŚCI ALLEGRO NADAL BĘDZIE BRZMIEĆ JAK TY

Opcje ustawień Twoich Allegro wiadomości

Autoresponder wiadomości Allegro AlleSpark pozwala na ustawienie takich opcji jak:

 

  • Treść – możliwość wpisania własnego tekstu.
  • Czas wysyłki automatycznych wiadomości Allegro – narzędzie daje możliwość wskazania czasu (w minutach), w jakim powinno wysłać pierwszą i kolejną wiadomość.

 

Automatyczne wysłanie wiadomości tylko raz – to Ty decydujesz czy Klient ma dostać tylko jedną automatyczną odpowiedź, czy też autoresponder ma reagować na każde kolejne zapytanie.

hero image

WYPRÓBUJ AUTOMATYCZNE WIADOMOŚCI ALLEGRO

Korzystaj z autorespondera wiadomości Allegro AlleSpark za darmo! To nic nie kosztuje.

box

Chcesz być na bieżąco z newsami ?

Skorzystaj z naszego newslettera!
Dzięki niemu nie ominie Cię żadna informacja, która mogłaby usprawnić funkcjonowanie Twojego sklepu.