Raporty Allegro Rentowność

Chcesz widzieć pełen stosunek kosztów do przychodów, z uwzględnieniem Allegro Ads, a nie tylko okrojony wycinek statystyk sprzedaży Allegro? Poznaj automatycznie generowane raporty Allegro, które uwzględniają absolutnie wszystkie potrzebne właścicielom firm i managerom e-commerce statystyki i wskaźniki w ujęciu dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

 

Z myślą o trudności sprzedających na Allegro w uzyskaniu wglądu w wiarygodne, kompleksowe liczby, stworzyliśmy cały zestaw raportów sprzedaży ukazujących dokładną opłacalność sklepu: raporty ofert Allegro, kategorii i całego całego konta.

 

Analizuj, wyciągaj wnioski i zadbaj o lepszą rentowność kanału Allegro!

hero image
hero image

RAPORTY ALLEGRO, KTÓRE POKAZUJĄ REALNY K/P Z HELICOPTER VIEW

Najbardziej kompleksowy raport sprzedaży Allegro na rynku

Wydaje Ci się, że w monitoringu sprzedaży Allegro raporty dostępne od ręki na każdy dzień to nic rewolucyjnego? Że podobną funkcjonalność znajdziesz w innych narzędziach? Nie! Tylko AlleSpark zlicza jednocześnie przychody i koszty sprzedaży, uwzględniając w nich wydatki na Allegro Ads, nie każąc czekać Ci na koniec miesiąca.

 

Raporty Allegro Rentowność automatyzują liczenie stosunku K/P, ukazując realny zysk i kluczowe parametry:

  • konta sprzedażowego
  • kategorii produktowych Allegro
  • ofert produktów.

 

Swój kompleksowy raport sprzedaży Allegro możesz podejrzeć w funkcjonalnym interfejsie przyjaznym analizie danych.

WSZYSTKIE STATYSTYKI SPRZEDAŻY ALLEGRO W JEDNYM MIEJSCU, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ

Jaką wartość w biznes wnoszą Raporty Allegro Rentowność?

icon

PROGNOZA SPRZEDAŻY

Dzięki helicopter view w absolutnie wszystkie koszty i przychody, trafniej oszacujesz możliwe zyski w kolejnych miesiącach.

icon

SZYBKOŚĆ REAGOWANIA

Dzienne i tygodniowe raporty Allegro podpowiedzą Ci czy zmienić cenę, przerwać reklamy lub wycofać towar.

icon

WIĘKSZA KONTROLA

Kompleksowy zestaw raportów sprzedaży Allegro zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów, ułatwiając kontrolę pracy i raportowanie do zarządu.

icon

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Manualne przygotowanie rozbudowanych raportów to zadanie na wiele godzin pracy i liczenia. W AlleSpark raport sprzedaży Allegro generujesz w sekundę.

STATYSTYKI SPRZEDAŻY ALLEGRO + CAŁOŚCIOWE KOSZTY TWOJEGO KONTA

W jaki sposób AlleSpark łączy raport sprzedaży Allegro, koszty ogólne i koszty Allegro Ads?

W przypadku Allegro obliczenie rentowności sprzedaży nie jest łatwe. Portal prezentuje poszczególne dane ze statystyk sprzedaży Allegro w różnych interfejsach oraz z rozbiciem na koszty podstawowe konta (prowizje, abonament, koszty dostaw itp.) oraz osobno na koszty promocji (Allegro Ads, opłaty za monety, wyróżnienia), przy czym opłaty za reklamy Allegro Ads pojawiają się w panelu dopiero 26-ego dnia każdego miesiąca.

 

Aby generować Twój raport Allegro ukazujący pełen wymiar rentowności, kiedy tylko potrzebujesz, narzędzie AlleSpark agreguje dane konta sprzedażowego po API i za pomocą wtyczki w przeglądarce pobiera bieżące dane z panelu statystyk Allegro Ads. Następnie inteligentnie integruje poszczególne rekordy kosztów, sumując i dzieląc liczby w zależności od danego wskaźnika.

 

Algorytm, który stoi za raportami Allegro Rentowność opracowaliśmy w naszej agencji marketplace Pirk Spark na bazie wieloletnich doświadczeń w analizie sprzedaży i prognozowaniu przychodów naszych klientów – sklepów na Allegro takich jak Twój.

hero image

PRZEKONAJ SIĘ CO ZNACZY NAPRAWDĘ KOMPLEKSOWY RAPORT ALLEGRO DLA SPRZEDAŻY

Wypróbuj Raporty Allegro Rentowność od AlleSpark całkowicie za darmo i bez zobowiązań !

box

Chcesz być na bieżąco z newsami ?

Skorzystaj z naszego newslettera!
Dzięki niemu nie ominie Cię żadna informacja, która mogłaby usprawnić funkcjonowanie Twojego sklepu.