hero image

Pobierz darmowy raport:

„10 branż na Allegro, o których się mówi”

Ebooki

Dlaczego warto pobrać darmowy raport o sprzedaży na Allegro?

Dzięki tej publikacji Pirk Spark dowiesz się, w jakie kategorie Allegro warto inwestować!

Od naszego powstania do dziś obsłużyliśmy kilkaset kont Allegro należących do różnych branż. Rezultat? Mamy doświadczenie w praktycznie wszystkich kategoriach największego polskiego serwisu marketplace. Jako eksperci chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą na temat 10 branż Allegro, które uważamy za szczególnie godne zainteresowania. W naszym krótkim, ale maksymalnie wypełnionym danymi o Allegro raporcie znajdziesz informacje, które pomogą Ci w planowaniu na tym marketplace swojego biznesu i reklam. Dowiesz się także: 

 

  • Która kategoria Allegro wygenerowała największą wartość sprzedaży w 2023 roku?
  • Jakie miejsce zajmuje Allegro wśród najpopularniejszych platform marketplace na świecie?
  • Dlaczego w 2024 roku wciąż warto sprzedawać na Allegro? 
  • Ile pieniędzy w samym 2023 roku zarobiły wybrane przez nas kategorie?
  • Jakie było TOP10 produktów dla kategorii, które opisujemy w raporcie?
  • Jak używać Allegro Ads w poszczególnych kategoriach, aby osiągać wymierne korzyści?

 

Przeczytaj nasz raport i dowiedz się więcej na temat statystyk sprzedaży Allegro! Nie czekaj! Wiedza o 10 branżach Allegro z największym potencjałem pomoże Ci we wzroście i ekspansji!

Jeszcze nie czytasz raportu od specjalistów z Pirk Spark?

Raport „10 branż na Allegro, o których się mówi” to skarbnica danych dla sprzedaży!

Każdy moment jest doskonały, aby przyjrzeć się bliżej Allegro w kontekście jego potencjału i upodobań konsumentów. (…) To właśnie ten marketplace stanowi miejsce do robienia zakupów w przypadku ogromu produktów. Dla innych prawdopodobnie stanie się w przyszłości.

 

Długo zastanawialiśmy się w Pirk Spark nad tym, które branże wyselekcjonować do tego raportu – liczba segmentów na Allegro jest wszak imponująca i każdy znamy doskonale. W końcu zdecydowaliśmy się omówić 10 kategorii – 5 dużych, o ugruntowanej pozycji i tłustych liczbach, o których każdy łaknie wiedzy, i 5 z potencjałem rozwoju, który może skusić Cię, Czytelniku, do zbudowania własnego biznesu (a może nawet potęgi! Tego oczywiście życzymy).

 

Każdy pojedynczy rozdział poświęcony jest jednej kategorii Allegro – przychodom, jakie wygenerowała w całym roku, najlepiej sprzedającym się produktom, a także kilku praktycznym wskazówkom, w jaki sposób się w niej reklamować. Nie bylibyśmy przecież agencją Allegro Ads nr 1 pod względem jakości, gdybyśmy nie podzielili się trochę naszą wiedzą.

 

Trzeba bowiem mieć świadomość, że każda z branż rządzi się własnymi prawami i rozwija się w innym tempie i zakresie. Mamy nadzieję, że dzięki tej lekturze poczujesz, że trzymasz rękę na pulsie.

Napędź swoją Allegro sprzedaż dobrą znajomością statystyk!

box

Chcesz być na bieżąco z newsami ?

Skorzystaj z naszego newslettera!
Dzięki niemu nie ominie Cię żadna informacja, która mogłaby usprawnić funkcjonowanie Twojego sklepu.