Darmowy autoresponder wiadomości i dyskusji Allegro z nową funkcją

Opublikowane: 9 stycznia, 2024

Jeśli prowadzisz sprzedaż na Allegro, z pewnością ucieszy Cię fakt, że od 2024 nasz darmowy autoresponder wiadomości i autoresponder dyskusji Allegro zyskał nową funkcjonalność: ustawianie godzin, w których ma nie pracować. Aby ułatwić sobie codzienną pracę i zwiększyć jakość sprzedaży Allegro, warto sięgnąć po Allegro autoresponder, czyli narzędzie, którego celem jest udzielanie automatycznych odpowiedzi. Martwisz się o koszty? Wybierając darmowy autoresponder Allegro od AlleSpark, nie musisz nic płacić!

 1. Czym jest darmowy autoresponder wiadomości i dyskusji Allegro?
 2. Co zyskasz, wybierając autoresponder Allegro?
 3. Jak korzystać z autorespondera Allegro od AlleSpark? – Włącz Allegro autoresponder AlleSpark 
 4. Nowa funkcja darmowego autorespondera Allegro AlleSpark
 5. Darmowy autoresponder Allegro – FAQ

Czym jest darmowy autoresponder wiadomości i dyskusji Allegro?

Allegro autorespondery to programy, które automatycznie odpowiadają na pytania klientów – zarówno dopiero zainteresowanych dokonaniem zakupu, jak i tych, którzy już kupili coś w Twoim sklepie. Korzystając z narzędzia tego typu, możesz nie tylko ustawić treść wiadomości, ale także czas, po którym ma ona zostać wysłana do kupującego. Dzięki temu możesz poprawić średni czas odpowiedzi, co ma niebagatelny wpływ na jakość obsługi. Dodatkowo przestrzeganie limitów czasowych wyznaczonych przez portal to jeden z warunków otrzymania tytułu Super Sprzedawcy Allegro. 

Korzystając z autorespondera Allegro, nie zapominaj o tym, aby w końcu osobiście udzielić odpowiedzi swoim klientom. Program generujący automatyczne wiadomości Allegro nie jest inteligentnym botem, który rozwiąże problemu kupujących, a jedynie programem, który kupi Ci dodatkowy czas.

Co zyskasz, wybierając autoresponder Allegro AlleSpark?

Ustawiając autoresponder Allegro na swoim koncie w aplikacji AlleSpark, zyskasz wiele korzyści. Przede wszystkim:

 • więcej czasu na odpowiadanie klientom,
 • szansę na zajęcie się bieżącymi sprawami bez obaw o nieudzielenie terminowych odpowiedzi,
 • usprawnienie obsługi użytkowników,
 • możliwość spełnienia warunków czasowych określonych przez serwis Allegro,
 • szansę na uczestnictwo w programie Super Sprzedawca Allegro,
 • w przeciwieństwie do innych aplikacji, AlleSpark to w pełni darmowy autoresponder wiadomości i dyskusji Allegro – oszczędzasz zatem znacznie!

Jak korzystać z autorespondera Allegro od AlleSpark? – Włącz Allegro autoresponder AlleSpark 

Wszystko, co musisz zrobić, aby zyskać autoresponder za darmo, to zarejestrować się w narzędziu AlleSpark. Następnie włącz Allegro autoresponder wiadomości i/lub dyskusji. Korzystając z intuicyjnego panelu, możesz zdecydować, czy program ma odpowiadać jedynie na pierwszą wiadomość klienta i czy ma działać tylko poza godzinami Twojej pracy. Możesz także stworzyć treść automatycznej wiadomości oraz określić czas, w którym powinna zostać wysłana od nawiązania kontaktu przez kupującego.

➔ Obejrzyj nasz krótki filmik instruktażowy Onboarding AlleSpark, który pomoże Ci zarejestrować się w AlleSpark.

➔ Jeśli trudno Ci będzie ustawić autoresponder Allegro, koniecznie zajrzyj do naszego poradnika Jak ustawić autoresponder Allegro.

➔ Sprawdź także nasze gotowe szablony wiadomości Allegro. Zawarte w nich pomysły są całkowicie darmowe! Co więcej, pozwalają na błyskawiczne stworzenie treści odpowiedzi autorespondera. 

Nowa funkcja darmowego autorespondera Allegro AlleSpark

Cały czas pracujemy nad swoim programem do wysyłania automatycznych odpowiedzi Allegro. Z tego powodu co jakiś czas będą się w nim pojawiały nowe funkcje – wszystko, aby uczynić go jeszcze lepiej dopasowanym do potrzeb i oczekiwań sprzedawców Allegro.

Obecnie w AlleSpark pojawiła się możliwość ustawienia opcji Odpowiadaj tylko poza godzinami pracy. Włączając ją, sprawisz, że Twój autoresponder wiadomości/Dyskusji Allegro, będzie działał wyłącznie w określonym przez Ciebie czasie – na przykład tylko wtedy, gdy nie zajmujesz się swoim sklepem Allegro. Obsługa klienta Allegro jest dla Ciebie ważna i wolisz zajmować się nią osobiście? Zatem to doskonała funkcja dla Ciebie, ponieważ pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, jednocześnie dbając o Twoją jakość sprzedaży, gdy nie pracujesz.  

Darmowy autoresponder Allegro – FAQ

Czy automatyczne odpowiedzi AlleSpark mają jakieś limit?

Nie. Program AlleSpark nie posiada żadnych limitów. Tym samym, możesz z niego korzystać tak długo i tak często, jak tylko chcesz. Brak limitów dotyczy także liczby udzielonych automatycznych odpowiedzi.

Ile trwa instalacja darmowego autorespondera Allegro od AlleSpark? 

Uruchomienie autorespondera AlleSpark i ustawienie automatycznych odpowiedzi zajmie Ci najwyżej kilka chwil. Panel AlleSpark jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Co więcej, masz do dyspozycji darmowe szablony autoresponderów, które pozwolą Ci błyskawicznie przygotować treść automatycznej odpowiedzi.

O czym należy pamiętać, ustawiając autoresponder Allegro AlleSpark? 

Tylko o kilku sprawach. Aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie, zastanów się wcześniej, czy Twój program powinien działać cały czas, czy tylko poza godzinami Twojej pracy. Zdecyduj także, po jakim czasie Twoi klienci powinni otrzymywać treść automatycznej wiadomości. 

Zwykły autoresponder czy darmowy autoresponder AlleSpark? Czym AlleSpark różni się od innych programów dostępnych na rynku?

Przede wszystkim AlleSpark powstał z inicjatywy ekspertów, którzy od lat z powodzeniem zajmują się obsługą kont Allegro (także bardzo dużych). Tym samym, idealnie odpowiada na bolączki sprzedawców. Jest też bardzo łatwy w obsłudze oraz całkowicie darmowy. Do tego nie posiada żadnych limitów, co znaczy, że można go używać bez ograniczeń. A to wciąż nie wszystko! Zakładając konto na AlleSpark, zyskujesz dostęp do pozostałych modułów zestawu narzędzi dla sprzedających na Allegro, m.in. do liczenia rentowności konta – sprawdź Raporty Allegro Rentowność

Czy warto posiadać na swoim koncie Allegro program do wysyłania automatycznych wiadomości AlleSpark?

Automatyczne odpowiedzi Allegro poprawiają jakość sprzedaży, ponieważ sprzyjają utrzymaniu określonego przez portal czasu na odpowiadanie klientom. Już samo to przemawia na korzyść programu i zachęca do sięgnięcia po funkcje autorespondera. Niemniej to niejedyna jego zaleta! Narzędzie tego typu zdecydowanie usprawnia także codzienną pracę na koncie.